Mijn favorieten
Mobiel menu openklappen

Zoek hier in Bommelerwaard

Generic filters
Exact matches only

Two Rivers Marathon

Tips voor onderweg

Hier wil je even stoppen tijdens de route

De Two Rivers Marathon voert je 42,2 kilometer door de Bommelerwaard, met start en finish in vestingstad Zaltbommel. Je loopt grotendeels over de dijken langs de Maas en Waal, door dorpen als Ammerzoden, Hedel, Kerkdriel en Rossum. Een vlak en afwisselend parcours met onderweg volop uitzicht over de rivieren en uiterwaarden.

Ontdek hier de hele route!

Route informatie

Tourist Info Bommelerwaard
42 km
Hardlopen, wandelen
Startlocatie - 0 km
eten en drinken bij de Gouden Molen in de Bommelerwaard

Restaurant De Gouden Molen

Toe aan een pauze tijdens de fietstocht? Stap af bij De Gouden Molen in Rossum, prachtig gelegen aan de Waal. Geniet op het terras of in het restaurant van een lunch, drankje of seizoensgerecht, bereid met producten uit de streek. Dankzij de afgesloten fietsenstalling en oplaadpunten voor e-bikes is dit een praktische én smaakvolle tussenstop.

Bistro In Petto

Toe aan een smakelijke tussenstop tijdens je fietstocht? Bij Bistro ‘In Petto’ geniet je van eerlijke, Bourgondische en verse gerechten, ambachtelijk bereid.

wandelen en routes in de bommelerwaard

Recreatiegebied de Zandmeren

Kasteel Ammersoyen

Stap af bij Kasteel Ammersoyen en dwaal door de torenkamers, wapenkamer en kerker. Kinderen kunnen met een speurtocht op ontdekking. Sluit je bezoek af met een drankje of lunch bij het Koetshuis.

Hoppies

Tijd voor een pauze tijdens de fietstocht? Stap af bij Hoppies in Ammerzoden. Terwijl de kinderen ravotten in de grote natuurspeeltuin, geniet je op het terras van een lunch, cappuccino met iets lekkers of een verfrissend drankje. Een fijne tussenstop voor het hele gezin.

Startlocatie - Tourist Info Bommelerwaard